Je kr slab in nerealno prikazan in posnet dokumentarec. Ampak, z izumiranjem poklica pilota reaktivca, zaradi drugačnega načina bojevanja z brezpilotnimi letali, ima to možnost postati kulten film čez nekaj desetletij, saj pestrost letal in število pilotov ter takšnih vaj samo še upada in kaj takega dvomim da bojo še posneli. Če bi torej radi videli visokoproračunski dokumentarc v kvazi HDju o tej temi, se to splača pogledat.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar