nedelja, 11. november 2012

Lore

Nemški Grave of the Fireflies, malce bolj sodobno evropsko realen in "gritty", a ne izzove tako globokih in močnih čustev kot slednji. Pač sem mnenja da je realizem precenjen, medtem ko je pravilno igranje gledalčevih čustev zelo impresivno. Mogoče bi se dalo komentirat, da je film bolj prikaz obraza povojne Nemčije, a enostavno ni, otroci so v glavnem sami ponavadi v kakšnih gozdovih, če bi jih dali na ceste in imeli več stika z ljudmi in njihovim življenjem bi bilo boljše.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar